Відбулось засідання Ради голів квартальних комітетів

Дата: 06.04.2022 11:00

Відбулось засідання Ради голів квартальних комітетів. З інформацією по першому питанню, яке стосується проведення місячника благоустрою на території Подільської громади, виступив заступник міського голови Анатолій Фото без описуКорчовий. Особлива увага була звернена на роз’яснювальну роботу серед мешканців міста щодо належного санітарного стану на присадибних ділянках. Також було зазначено, що автомобілі, які вивозять сміття, з урахуванням військового стану, працюють за дещо зміненим графіком (виїжджають по суботам). Анатолій Корчовий звернувся до голів з приводу заборони спалювання сухого листя, гілок, що спричиняють руйнівні пожежі. Галина Волошина, старший інспектор Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин розповіла присутнім про умови проведення конкурсу на кращу роботу квартальних та будинкових комітетів. Про соціальний захист населення та роботу міської влади в складних умовах війни розповідала радник міського голови Марія Мазур. Нею було зазначено, що керівництво громади злагоджено і системно працює 24/7, забезпечуючи стабільне функціонування всіх підприємств і надається постійна допомога нашим військовим та вимушеним переселенцям.  Посадові особи відповіли на всі запитання та подякували головам квартальних комітетів за співпрацю.