У Подільській громаді здійснюються дієві заходи щодо покращення благоустрою!

Дата: 01.04.2022 11:31

В рамках проведення місячника благоустрою, комунальники здійснюють санітарну обрізку сухого гілля та кронування дерев на території дитячих садочків та шкіл, адже такі гілки можуть становити небезпеку як для дітей, так і для дорослих. Кронування ж  і робиться для того, щоб оновити гілля дерева, омолодити його і уникнути утворення на стовбурі рослини небезпечного сухого гілля. Хід виконання робіт особисто перевіряють виконуючий обов’язки міського голови Олег Албанський і заступник міського голови Людмила Задорожна. Зазначимо, заходи із спилювання сухих гілок відбуваються лише після рішення спеціальної комісії! Для цього залучається спеціальна техніка. Сухе гілля, яке залишилось після санітарного обрізання прибирають.