У Подільській громаді здійснюються дієві заходи щодо покращення благоустрою!

Дата: 01.04.2022 11:31

В рамках проведення місячника Фото без описублагоустрою, комунальники здійснюють санітарну обрізку сухого гілля та кронування дерев на території дитячих садочків та шкіл, адже такі гілки можуть становити небезпеку як для дітей, так і для дорослих. Кронування ж  і робиться для того, щоб оновити гілля дерева, омолодити його і уникнути утворення на стовбурі рослини небезпечного сухого гілля. Хід виконання робіт особисто перевіряють виконуючий обов’язки міського голови Олег Албанський і заступник міського голови Людмила Задорожна. Зазначимо, заходи із спилювання сухих гілок відбуваються лише після рішення спеціальної комісії! Для цього залучається спеціальна техніка. Сухе гілля, яке залишилось після санітарного обрізання прибирають.