31 березня ми відзначаємо День визволення Подільська від нацистських загарбників!

Дата: 31.03.2022 11:49

31 березня ми відзначаємоФото без опису День визволення Подільська від нацистських загарбників! Біля пам’ятного знаку Вічного вогню керівництво громади, району, члени Подільської організації ветеранів та громадськість вшанували захисників та визволителів нашого міста хвилиною мовчання та покладанням квітів. Пам’ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині! Сьогодні неприкритий акт російської агресії проти України знову приніс трагедію війни. Зараз мужні, вольові захисники боронять нашу державу від ворогів і продемонстрували здатність розгортати широкий рух опору, давши рішучу відсіч російській агресії. Вони показали усім нинішнім і наступним поколінням цінність свободи і непохитність віри в перемогу. Ми схиляємо голови перед подвигом мужніх українських воїнів, які віддали життя у боротьбі з окупантами. Повік не забудемо їхній заповіт — відстояти незалежність України!