Повертається «Тиждень добрих справ», на який ми всі так чекали! Днями відбулась перша зустріч робочої групи, на якій обговорювався план заходів.

Дата: 30.03.2022 09:58

Повертається «ТижденьФото без опису добрих справ», на який ми всі так чекали! Днями відбулась перша зустріч робочої групи, на якій обговорювався план заходів. Так, війна назавжди змінила життя кожного українця, але у Подільську життя продовжується, завдяки нашим мужнім захисникам України! Заходи будуть проходити з певними обмеженнями, враховуючи сьогоднішні реалії. Планується  проведення різноманітних благодійних акцій (збір коштів онкохворим діткам), збір гуманітарної допомоги військовим та переселенцям, допомога людям похилого віку, збір коштів на допомогу безпритульним тваринам та інше. Також будуть спільні заходи в рамках місячника з благоустрою Подільської громади. В ході зустрічі були заслухані і цікаві пропозиції. Поспішайте робити добро! Не будьте байдужими до чужого горя, завжди допомагайте та будьте уважні до людей, які цього так потребують!