Про надання дозволу на передачу частини нежитлових приміщень будівлі по вул. Бочковича, 4 м. Подільськ з балансу Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області на баланс П

Дата: 29.03.2022 16:59

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про надання дозволу на передачу частини нежитлових

приміщень будівлі по вул. Бочковича, 4 м. Подільськ

з балансу Департаменту соціальної, сімейної політики

та охорони здоров’я Подільської міської ради

Подільського району Одеської області

на баланс Подільського міського центру

соціальних служб

Розглянувши клопотання директора Подільського центру соціальних служб Шалашної Н.Г. щодо надання дозволу на передачу з балансу Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров`я Подільської міської ради  частини нежитлових приміщень за адресою: вул. Бочковича, 4, м. Подільськ на баланс Подільського міського центру соціальних служб з метою раціонального використання майна та сплати комунальних послуг, керуючись пп.1 ст. 29, ч. 2 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл на передачу з балансу Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області на баланс Подільського міського центру соціальних служб частини нежитлових приміщень 3 поверху, загальною площею 627,0 м² будівлі по вул. Бочковича, 4, м. Подільськ, Одеська область.

2. Створити комісію по передачі  з балансу Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області на баланс Подільського міського центру соціальних служб частини нежитлових приміщень будівлі по вул. Бочковича, 4, м. Подільськ Одеська область (додається).

3. Комісії в термін до 10 квітня 2022 року надати до міськвиконкому акти на затвердження.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Подільського міського голови з  питань діяльності виконавчих органів ради ЗАДОРОЖНУ Л.І.

Секретар Подільської міської ради                                              Албанський О.Б.

Вик.Перепелиця А.А.

р/р Задорожна Л.І.