Дата: 29.03.2022 15:29

На виконання розпорядження Одеської обласної військової адміністрації та розпорядження Подільської районної військової адміністрації утворено робочу групу з моніторингу цін на території Подільської міської територіальної громади. Повідомляємо про актуальні ціни на перелік товарів, які підлягають моніторингу.

Шановні підприємці, з метою забезпечення цінової стабільності у державі та на території Подільської міської територіальної громади в умовах воєнного стану, апелюємо до Вашої громадської свідомості! В сьогоднішніх умовах це питання як ніколи актуальне і потребує безумовного виконання та перебуває на особливому контролі.

АКТУАЛЬНІ ЦІНИ