Небезпечні події за добу на території Подільського району! Інформує ДСНС!

Дата: 29.03.2022 13:58

Загалом, за минФото без описуулу добу на території Подільського району виникло 23 небезпечні події, з яких 5 пожеж господарчих чи нежитлових будівель та 18 пожеж в екосистемах, площа яких становить більше 35 га. Найрезонанснішою була поже на території Кодимської ТГ, за межами с. Будеї, урочище Олексюкове, Балтське лісництво.

28.03.2022р. о 14:36 надійшло повідомлення про загорання сухої трави на відкритій території. По прибуттю відділень, рятувальниками було встановлено загорання сухої трави та підстилки лісу. О 15:16 пожежа була локалізована та о 16:20 ліквідована на загальній площі 4 Га (1 Га підстилки лісу та 3 Га сухої трави). Загиблих та постраждалих немає. Причина пожежі та збиток - встановлюються. Від ДСНС залучались 1 одиниця техніки, та 5 рятувальників, від лісництва - 1 трактор з плугом, та 8 чоловік.