У заступника міського голови Таїсії Скрипнік відбулась нарада з батьками-вихователями Дитячих будинків сімейного типу

Дата: 29.03.2022 09:07

У заступника міського Фото без описуголови з питань діяльності виконавчих органів влади Таїсії Скрипнік, за участі начальника Служби у справах дітей Анастасії Єфімової, відбулась нарада з батьками-вихователями Дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З батьками проведено інструктаж з безпечного поводження під час військових дій, алгоритму дій під час сигналу повітряної загрози та план евакуації на випадок екстрених ситуацій. Також їм надано довідки про купівлю першочергових продуктів харчування у більших об’ємах. Крім того, вихованці ДБСТ активно долучаються до волонтерського руху! Вони нарівні з дорослими плетуть маскувальні сітки, збирають продукти харчування тощо, щоб там, на передовій, підтримати наших військових і ще раз нагадати: хлопці, тримайтеся, ви не самі, ми з вами!