КВЕП "Подільськводоканал" інформує!

Дата: 29.03.2022 08:07

Фото без описуШановні мешканці Подільської громади!

У цей складний час для кожного з нас період проведення військових дій на території України, підприємство КВЕП «Подільськводоканал» цілодобово і безперервно надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення мешканцям Подільської громади. В умовах, що склалися, значно скоротився рівень оплати населенням спожитих послуг. На даний час всі наявні кошти підприємства направляються першочергово на виплату заробітної плати, перерахування податків до бюджету і оплату спожитої електричної енергії.

Для подальшого стабільного надання послуг, просимо Вас сплатити наявну заборгованість по власним особовим рахункам.

Оплату можна провести готівкою в касі підприємства без комісії або безготівково на банківський рахунок UA 163204780000026009924855011 в АБ «Укргазбанк» м. Київ, код ЄДРПОУ 30615813.

З приводу заборгованості, просимо звертатися до абонентського відділу підприємства за тел.: +38(050)-930-71-21.

З приводу поточних ремонтів та аварійних ситуацій – до диспетчерської служби за тел.: 3-80-12.

Адміністрація КВЕП «Подільськводоканал»