Дата: 25.03.2022 09:01

24 березня подільчани вчились надавати першу медичну допомогу на практичному тренінгу «Школа домедичної допомоги», організованим Подільським медичним фаховим коледжем ім. В.О. Жуковського.

Перший майстер-клас проводила Вікторія Панайотова, викладач хірургії медколеджу. Вона показувала присутнім як правильно накладати джгути та зупиняти різного виду кровотечі, а також пояснила базові принципи. Це актуально і для мирного, і для воєнного часу. Відтепер учасники тренінгу знатимуть і те, що потрібно фіксувати час накладання джгутів та продовжувати подальшу допомогу, і що важливо - не піддаватися паніці, діяти швидко й рішуче, тому що в такі моменти цінна кожна секунда для врятування життя людини.

Нагадуємо, у таких тренінгах може взяти участь кожен бажаючий! Практичні заняття проводяться безкоштовно на базі гуртожитку коледжу за адресою:  пр-т Перемоги, 8. Попередній запис за тел.: +38 (095)-383-22-99.