Подільські рятувальники провели навчання евакуації на об'єктах соціального захисту

Дата: 24.03.2022 13:52

Подільські рятувальники провели Фото без описунавчання та практичне відпрацювання евакуації працівників та підопічних в обласних комунальних установах системи соціального захисту населення Одеської області, що підпорядковуються Департаменту соціальної та сімейної політики. На території Подільського району такі навчання провели в Ананьївському дитячому будинку - інтернаті та Балтському психоневрологічному будинку - інтернаті. Під час проведення даних заходів як керівники, так і підопічні мали змогу отримати поради та рекомендації від працівників Служби Порятунку щодо правильності своїх дій. Дані навчання на постійній основі проводяться в трудових колективах закладів різних сфер діяльності та допомагають при необхідності евакуації уникнути паніки та правильно діяти, не гаючи ні секунди дорогоцінного часу, який може коштувати життя.