Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради

Дата: 23.03.2022 16:21

Відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради під головуванням виконуючого обов’язки Подільського міського голови Олега Албанського. У ході засідання було розглянуто низку важливих питань щодо допомоги військовим ЗСУ та тероборонцям.

З 5-ти питань доповідала Олена Музичук, перший заступник міського голови.

Були внесені зміни до програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки на території Подільської міської громади.

Також члени виконкому обговорили внесення доповнень до рішення Подільської міської ради від 18.02.2022 року «Про затвердження Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України та підрозділам Державної прикордонної служби України, Подільському районному центру комплектування та соціальної підтримки».

У рамках засідання ухвалено рішення, що стосувались бюджету Подільської міської територіальної громади на 2022 рік та виділення коштів із резервного фонду бюджету на потреби військових.

Члени виконавчого комітету розглянули всі питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.