Про реєстрацію малолітньої дитини

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про реєстрацію малолітньої дитини

Розглянувши надані службою у справах дітей Подільської міської ради Подільського району Одеської області матеріали про реєстрацію акту народження дитини, виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області встановив:

- відповідно до медичного свідоцтва про народження КНП «Подільська міська лікарня» Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 24.02.2022 року у пологовому будинку 27.01.2022 року народила дитину жіночої статі громадянка – ***, яка проживає в м. Подільську по вул. ***, *** (документи, що посвідчують особу ***, відсутні); сімейний стан – незаміжня.

- відповідно до п. 1 ст. 144 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані невідкладно, але не пізніше одного місяця від дня народження дитини зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану, але у зв’язку з тим, що на даний час у громадянки *** відсутні документи, які б посвідчували її особу, вона не може зареєструвати народження дитини.

Керуючись  ч. 2 ст. 135 Сімейного кодексу України, п. ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

ВИРІШИВ:

1. Зареєструвати народження  малолітньої дитини.

2. При  реєстрації народження дитини вказати наступні відомості:

2.1. В графі «Прізвище дитини» - ***

2.2. В графі «Ім’я» - ***

2.3. В графі «По батькові» - ***

2.4. В графі «Дата народження» - *** рік

2.5. В графі «Місце народження» - Україна Одеська область місто Подільськ

2.6. В графі «Відомості про матір» - ***

2.7. В графі «Відомості про батька» - ***

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Скрипнік Т.М..

Секретар Подільської міської ради                                                 О.Б. Албанський

Вик.: Єфімова А.В.

Тел..: 0660005224