Про надання статусу дитини-сироти та влаштування під піклування ***

Дата: 23.03.2022 14:02

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про надання статусу дитини-сироти та

влаштування під піклування ***

Розглянувши надані службою у справах дітей Подільської міської ради Подільського району Одеської області матеріали про надання статусу дитини-сироти та влаштування під піклування  неповнолітнього ***, *** р.н., (паспорт громадянина України № ***, виданий ***р., орган, що видав – ***), виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області  встановив:

- мати  неповнолітнього, ***, *** року – померла, свідоцтво про смерть (серія *** № *** від ***року, а/з № *** від ***р., Подільський відділ ДРАЦС у Подільському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса);

- відомості про батька до актового запису про народження дитини внесені відповідно до    ч. 1 ст. 135 Сімейного кодексу України (за вказівкою матері) (повний витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про народження від *** р. № *** Подільського відділу ДРАЦС у Подільському районі Одеської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса)).

Рідний брат *** – ***, *** р.н., надав повний пакет документів та заяву про призначення його піклувальником над дитиною.

На підставі викладеного та керуючись інтересами неповнолітнього відповідно до ст. 243, 244, 247 Сімейного кодексу України, ст. 58, 61, 62, 63 Цивільного кодексу України, п. 21, 22, 23, 40, 42, 44 Постанови Кабінету Міністрів України  від 24.09.2008 р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

ВИРІШИВ:

1. Надати неповнолітньому ***, *** р.н., статус дитини-сироти.
  2. Призначити піклувальником над неповнолітнім ***, *** р.н.,  його рідного брата – ***, *** р.н..
  3. Місце проживання неповнолітнього ***, *** р.н., встановити за місцем проживання піклувальника.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Скрипнік Т.М..

Секретар Подільської міської ради                                                 О.Б. Албанський

Вик: Єфімова А.В..

Тел.: 0660005224