За минулу добу на території Подільського району сталося 28 пожеж в екосистемах!

Дата: 22.03.2022 13:46

Шановні громадяни! Навіщо ж Ви самі знищуєте рідний край?

За минулу добу на териФото без описуторії Подільського району сталося 28 пожеж в екосистемах, загальна площа яких становить 35 га. Дані пожежі трапились на територіях таких громад: Куяльницька ТГ - 4 пожежі, Подільська ТГ - 3, Зеленогірська ТГ - 2, Любашівська ТГ - 1, Ананьївська ТГ -6, Савранська ТГ - 3, Кодимська ТГ - 1, Балтська ТГ - 5, Окнянська ТГ - 3.

Подільські рятувальники просто кричаще закликають кожного громадянина свідомо відноситись до проблеми пожеж в екосистемах та спалювання сухої рослинності. Пам'ятайте, що під час воєнного стану спалювання сухої рослинності в місцях загального користування, вздовж автомобільних, залізничних доріг, на луках пасовищах, в лісопаркових зонах та інших місцях прирівнюють до ДИВЕРСІЇ, і за це Ви можете понести як адміністративну, так і кримінальну відповідальність!