Необхідність подання звіту 3-ПН під час воєнних дій

Дата: 21.03.2022 08:14

Фото без описуШановні роботодавці м. Подільськ та Подільського району!

Звертаємося до Вас з проханням: у разі потреби в кадрах надавати інформацію про вакансії.

У зв'язку з війною до Подільська  прибули переселенці з різних  населених  пунктів України. Жінки та чоловіки потребують хоча б тимчасової роботи. Крім цього збільшується чисельність безробітних місцевих мешканців через призупинення діяльності окремих підприємств та  підприємцівЛюди звертаються до центру зайнятості по допомогу з пошуку роботи.

Просимо та нагадуємо, що у разі потреби в кадрах вам потрібно надавати службі зайнятості інформацію про попит на робочу силу за формою 3-ПН.

Інформацію про вакансії можна надавати зручним для вас способом:

•  в паперовому вигляді під час особистого відвідування центру зайнятості;

• через електронний кабінет роботодавця;

• на електронну адресу Подільського МРЦЗ  podilsk@od.dcz.gov.ua.

За додатковою інформацією звертайтеся до фахівців відділу взаємодії з роботодавцями  Подільського міськрайонного центру зайнятості за тел. (04862)20263.

Дякуємо за співпрацю.