З днем працівників житлово-комунального господарства (20 березня)

Дата: 18.03.2022 16:12

Шановні працівники житлово-комунальних служб та побутового обслуговування!

Кожного року, у третю неділю березня, наша держава відзначає Ваше професійне свято!

Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов‘язана із забезпеченням комфортного проживання людей. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності спеціалістів, які працюють у цій сфері. Робота ваша нелегка, але надзвичайно важлива. Наші подільські комунальники роблять все можливе для того, щоб жителі громади безперебійно отримували тепло і воду, вчасно вивозилося сміття, в належному стані знаходилося житлове господарство, доглянуті парки і сквери, квіткові клумби, освітлені ілюмінацією вулиці. На ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення якісної життєдіяльності громади. У цей нелегкий час боротьби з російським окупантом, ви робите гідний внесок для нашої майбутньої перемоги!

Хочу побажати вам міцного здоров‘я, благополуччя, мирного неба та перемоги! Нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу!

З повагою, в.о. Подільського міського голови Олег Албанський