Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про прийняття на квартирний облік

Дата: 14.03.2022 15:45
Кількість переглядів: 184

 

                                                                       УКРАЇНА                                                           Проект

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про прийняття на

квартирний облік

 

 Розглянувши пропозиції громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Подільської міської ради Подільського району Одеської області, відповідно до статей 31, 39, 46 Житлового кодексу України, ст.33 Закону України «Про забезпечення  організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», п.п. 3 п.п. 5-1 п. 46 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлових приміщень, затверджених постановою Ради Міністрів Української ССР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 р №470, керуючись п.п. 2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

 

В И Р І Ш И В: 

 

1. Прийняти на квартирний облік, згідно поданої заяви, Шабанова Данила Сергійовича  *** року народження, складом сім’ї - *** особа, як такого, що потребує поліпшення житлових умов. Підстава для включення у позачергову чергу одержання житлової площі – дитина, позбавлена батьківського піклування.

 

2. Прийняти на квартирний облік, згідно поданої заяви, Мартинюка Євгенія Станіславовича  **** року народження, складом сім’ї - *** особи, як такого, що потребує поліпшення житлових умов. Підстава для включення у позачергову чергу одержання житлової площі – особа з інвалідністю внаслідок війни (ІІ група).

 

3. Прийняти на квартирний облік, згідно поданої заяви, Мінька Василя Семеновича, *** року народження, складом сім’ї – ***особи, як такого, що потребує поліпшення житлових умов. Підстава для включення у позачергову чергу одержання житлової площі – особа з інвалідністю внаслідок війни (ІІ група).

 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради КОРЧОВОГО А.В.

 

         

 

 

 Підг. Селіфанова І.П.

 р/р. Селіфанова І.П

Єфімова А.В.

Шульженко І.В.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора