Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про перереєстрацію громадян які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов

Дата: 14.03.2022 15:45
Кількість переглядів: 189

 

                                                                 УКРАЇНА                                                           Проект

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про перереєстрацію громадян

які перебувають на квартирному обліку

для поліпшення житлових умов

 

Відповідно до п.25, п. 46  Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм житлових приміщень, затверджених постановою Ради Міністрів Української ССР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 р №470,  на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей», враховуючи пропозицію громадської  комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Подільської міської ради Подільського району одеської області, керуючись п.п. 2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

 

В И Р І Ш И В: 

 

1.Провести перереєстрацію Гоголя Миколи Миколайовича, який перебуває на квартирному обліку для поліпшення житлових умов відповідно до рішення виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 30.01.2020 №16 «Про прийняття на квартирний облік», складом сім’ї -**** осіб. Підстава для включення у позачергову чергу - особа з інвалідністю внаслідок війни (ІІ група).

 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради КОРЧОВОГО А.В.

 

         

   

 

 

 Підг. Селіфанова І.П.

 р/р. Селіфанова І.П

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора