Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади станом на 4 березня 2022 року

Дата: 11.03.2022 12:52

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади станом на 4 березня  2022 року.

КВЕП "Подільськтеплокомуненерго"

Котельні працюють у штатному режимі, теплоносій  подається згідно температурного графіка. Загальна кількість укладених  договорів на  технічне обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем опалення  складає - 62. За  період  з 28.02.2022 р. по 04.03.2022р.  від абонентів надійшло усних заяв – 3 та письмових - 0. З них : аварійний  ремонт опалювального приладу – 1;холодні опалювальні прилади або нерівномірно прогріваються – 2;

КВЕП "Подільськводоканал"

Аварійно-диспетчерською службою КВЕП «ПОДІЛЬСЬКВОДОКАНАЛ» виконано 5 заявок  абонентів по ремонту внутрішнього водопроводу, ремонту запірної арматури, ремонту  сан-технічних приладів, прочищенню внутрішньої каналізації по вул. Кузовкова, 3,  вул. Енергетиків,12,  пр. Перемоги, 22 та ін.         Силами цеху водопостачання виконано 3 заявки по вул. Мельниченка-Тилігульська;   с. Липецьке. Силами цеху водовідведення прочищена вулична каналізація за  22 заявками   абонентів: бул. Бірзульський, 62; вул. Кузовкова,6; вул. Соборна,257 та ін.

Вода по хімічним та бактеріальним аналізам відповідає ДСанПІН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Силами цеху утримання зеленого господарства міста виконується щоденно прибирання парків та скверів міста, розчищення проходів від снігу, посипання піском.

КО "Компанія "Горсвєт"

Розглянуто 6 заявок від мешканців міста. Виконано освітлення території военкомату, а також блокпостів у Любомирському, Куяльницькому, Бочманівському та Балтському напрямках. Реконструйовано вуличні мережі для аварійного включення та виключення при ТП -320 по вул. Залізничників та при ТП - 310 по пр-ту Перемоги. Підключено систему оповіщення повітряної тривоги у ДОСААФ. Реконстуйовано включення та виключення світлофорних блоків на перехрестях: пр-кт Перемоги кут вул. Соборної, вул. Сільськогосподарська кут вул. Соборної, вул. Шкільна кут вул. Соборної.

ПП "Курінь-2"

Виконано ремонт  кодових замків та заміна на нові ; виконано ремонт кодових замків в будинках по вул.Гагаріна 127, Кузовкова 4; проведено  чистку підвальних приміщень багатоповерхових будинків  по всьому житловому фонду; проведено  ел.освітлення в підвальних приміщеннях будинків по вул.Ломоносова 19,Південий 10,  Ломоносова 25, Кузовкова 3, пр. Перемоги 3, 5,  Мельниченко 111А,  Соборна 257, гагарина 126, проведено технічний огляд дахів  та горищ будинків, щодо унеможливлення доступу сторонніх осіб ,постійно проводилось сухе прибирання під їздів;  проводилось прибирання  доріжок, сходів під’їздів, майданчиків біля сміттєвих баків, під’їздів та прибудинкової території (згідно затвердженого графіку) по всьому закріпленому за підприємством житловому фонду.

КО "Благоустрій" працює у штатному режимі -  проводиться вивіз твердих побутових та негабаритних відходів від населення міста. Прибираються центральні вулиці, маршрутні зупинки тощо.

Директо Департаменту                                                                          О.І.Чернега