Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про внесення змін та доповнень до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 18.02.2022 року № 252-1 «Про затвердження Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України та підрозділам Державної пр

Дата: 09.03.2022 19:07
Кількість переглядів: 240

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Про внесення змін та доповнень до рішення

Подільської міської ради Подільського району

Одеської області від 18.02.2022 року № 252-1

«Про затвердження Програми шефської допомоги

військовим частинам Збройних Сил України та

підрозділам Державної прикордонної служби України,

 Подільському районному територіальному центру

 комплектування та соціальної підтримки, які

розташовані на території Подільської міської

територіальної громади Одеської області на 2022 - 2024 роки»

 

         З метою піднесення престижу військової служби, сприяння обороноздатності та мобілізаційній готовності держави, розв’язання соціально-побутових проблем та задоволення культурних і духовних потреб військовослужбовців, налагодження ефективного цивільно - військового співробітництва, у відповідності до вимог Закону України від 16 липня 2021 року «Про основи національного спротиву», Указу Президента України від 11 лютого 2016 року № 44 «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та державної прикордонної служби України»,беручі до уваги Указ Президента України від 24.02.2022 року №64/2022, у зв’язку із введенням в Україні воєнного стану, керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада Подільського району Одеської області

 

ВИРІШИЛА: 

 

1. Внести зміни та доповнення в додаток 2 до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України, Подільському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки, , які розташовані на території Подільської міської територіальної громади Одеської області на 2022 - 2024 роки, затвердженої рішенням Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 18.02.2022 року № 252-1 та викласти його в новій редакції (додається).

2. Фінансовому управлінню (Музичук О.В.) передбачити фінансування видатків на виконання заходів Програми в межах наявного фінансового ресурсу з урахуванням вимог бюджетного кодексу України.

3. Керівникам структурних підрозділів Подільської міської ради вжити відповідних заходів щодо реалізації Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради: з питань бюджету (Волошина Г.І.), з соціальних питань охорони здоров’я та освіти (Тепла М.О.), по будівництву, житлово-комунальному господарству, благоустрою, екології та земельних відносин (Кашульський В.П.)

ПЕРЕГЛЯНУТИ  ДОДАТОК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора