Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про скликання позачергової вісімнадцятої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання

Дата: 09.03.2022 19:05
Кількість переглядів: 629

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

Про скликання позачергової

вісімнадцятої сесії Подільської міської ради

Подільського району Одеської області І скликання

 

1. На підставі розділу V, ч.10 ст.46, керуючись ст.42, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову вісімнадцяту сесію Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання 10 березня 2022 року, о 10 годині, в режимі відеоконференції (дистанційного засідання).

 

2. Рекомендувати для розгляду на позачерговій вісімнадцятій сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання:

2.1. Про внесення доповнень до рішення міської ради від 18.11.2020р. №5-І «Про затвердження Регламенту Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання».

Доповідач: Чуприна О.В. – керуюча справами виконавчого комітету міської ради.

2.2. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 15.12.2021 року №210-І «Про бюджет Подільської міської територіальної громади на 2022 рік».

Доповідач: Музичук О.В. – перший заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління міської ради.

2.3. Інші питання.

 

3. Секретарю Подільської міської ради Албанському О.Б. забезпечити доведення розпорядження про скликання сесії до відома депутатів, населення.

 

 

Подільський міський голова                                                                       А.П. ІВАНОВ

 

09.03.2022 р.

      № 52.р/

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора