До уваги платники податків!

Дата: 02.03.2022 16:47

Податківці Головного управління ДПС в Одеській області, у зв’язку з запровадженням воєнного стану в Україні, з огляду на військову агресію Російської Федерації проти України, не мають можливості спілкуватися з суб’єктами господарювання за номерами телефонів, які вказані на нашому сайті.

Але ми залишаємося на постійному зв’язку.
Державні податкові інспекції Головного управління ДПС в Одеській області працюють у форматі чергування. Оголошення щодо режиму роботи та номери телефонів для зв'язку, розміщено за місцем знаходження кожної ДПІ області.

Також, звертаємо увагу фізичних та юридичних осіб, профільні громадські організації, бізнес-об’єднання регіону, для отримання консультацій та  відповідей щодо сплати податків, зборів та платежів, подання звітності чи з будь - якого іншого питання, що належить до компетенції ДПС ви маєте можливість надіслати свої запитання у приватні повідомлення на нашу сторінку ДПС в Одеській області у Facebook.

Ми – це Україна!

Ми сильні та разом все здолаємо!

Ми переможемо!

Слава Україні!