Про введення комендантської години на території Подільської міської територіальної громади

Дата: 28.02.2022 10:33

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про введення комендантської години

на території Подільської міської

територіальної громади

Відповідно до частини 1 статі 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», з урахуванням розпорядження начальника Одеської обласної військової адміністрації:

1. Запровадити на території Подільської міської територіальної громади  комендантську годину з 19.00 до 06:00. Заборонити перебування людей у зазначені години на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

2. Здійснювати перевірку документів у осіб, а в разі потреби проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян, за винятком обмежень, встановлених Конституцією України.

3. Подільському РУП Головного управління Національної поліції в Одеській області   забезпечити контроль за дотриманням зазначених вимог на території Подільської міської територіальної громади.

4. Дане розпорядження набуває чинності з 26 лютого 2022 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Подільський міський голова                                                                       А.П. ІВАНОВ

26.02.2022 р.

№ 47.р/