Укладання угоди  про співробітництво

Дата: 23.02.2022 15:48

Фото без описуДиректор Подільського міськрайонного  центру зайнятості  Олег Кунаренко зустрівся з начальником відділу обслуговування громадян №13 (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Оленою Швець. Така співпраця допоможе клієнтам центру зайнятості отримувати консультативну допомогу з усіх питань пенсійного забезпечення, надання допомоги у реєстрації  на веб-порталі Пенсійного фонду України та надання інформації з державного реєстру застрахованих осіб. В результаті робочої зустрічі була підписана угода про співробітництво у сфері надання пенсійних послуг та створення робочого місця у приміщенні Подільського міськрайонного центру зайнятості для представника Пенсійного фонду України.

Плідна праця з Пенсійним фондом України набула нового етапу подальшого розвитку в обслуговуванні громадян з використанням нових електронних технологій.