Дата: 23.02.2022 11:24

Фото без описуПодільська міська територіальна громада виділила кошти на підтримку батальйону територіальної оборони військової частини А 7346  Подільщини.

До лав тероборони Подільщини вступають   ветерани  АТО, підприємці, військовослужбовці, інженери , словом    всі бажаючі, хто  прагне захищати свій рідний дім та чинити супротив  тим, хто хоче зруйнувати нашу Україну.

Керівництво  Подільськї  міської  територіальної  громади  активно співпрацює з  командуванням     міського   батальйон  Тероборони .

18 лютого відбулась чергова 17 сесія Подільської міської ради  1 скликання.  Депутатами була затверджена Програма шефської допомоги  військовим частинам  Збройних Сил України та підрозділам Державної прикордонної служби України, Подільському  РТЦК та СП, які розташовані  на території Подільської громади на 2022-2024 роки.

В програмі  зокрема  передбачена допомога на придбання   оргтехніки, виготовлення та розміщення інформаційних матеріалів,  для популяризації військової служби у підрозділах територіальної оборони та  ін., за потребою та клопотаннями командування Подільського підрозділу Сил територіальної оборони України.  Із запланованих  у Програмі  150 тисяч гривень  на це вже  виділено   50 тис. гривень.

Зазначимо, що  допомога військовим формуванням , які розташовані на території Подільського району  здійснюється  всіма територіальними громадами, які  увійшли до складу Подільського району, згідно ЗУ «Про основи національного спротиву»  та відповідно до Указу  Президента України №44/2016 Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України .  Спільними  зусиллями  всі  ланки потреб  новоствореного військового формування на території Подільського району  незабаром будуть  закриті.