Про затвердження Переліку базової мережі закладів культури Подільської міської територіальної громади

Дата: 23.02.2022 10:01

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про затвердження Переліку базової

мережі закладів культури Подільської

міської територіальної громади

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2021р. № 970 «Про внесення змін до Порядку формування базової мережі закладів культури», відповідно ст. 22, 23, 24 Закону України «Про культуру», згідно державним соціальним нормативам у сфері обслуговування закладів культури, передбаченими Законом України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», з метою забезпечення реалізації і захисту конституційних прав громадян у сфері культури, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада Подільського району Одеської області вирішила:

1. Затвердити Перелік базової мережі закладів культури Подільської міської  територіальної громади (додається).

2. Вважати таким, що втратило чинність Рішення Котовської міської ради № 508-VІ від 24.01.2014р.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з соціальних питань, охорони здоровя та освіти (Тепла М.О.).

Подільський міський голова                                                      А.П. ІВАНОВ

Вик. Олейнікова Л.Т.

«Погоджено»

Задорожна Л.І. ________                              р/р Задорожна Л.І., Вишневська А.М. , Тепла М.О.

Чуприна О.В. _________