Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади станом на 18 лютого  2022 року.

Дата: 23.02.2022 09:30
Кількість переглядів: 232

Інформація про роботу комунальних та житлових підприємств громади

 станом на 18 лютого  2022 року.

 

  

     КВЕП «Подільськводоканал»   Аварійно- диспетчерською службою виконано 8 заявок  абонентів по ремонту внутрішнього водопроводу, ремонту запірної арматури, ремонту сан-технічних приладів, прочищенню внутрішньої каналізації: вул. Ломоносо-ва, 19;  вул. Мельниченка,16-а;  вул. ДОС 99 та ін. 

      Виконано обробку підвалу розчіном хлорного вапна: вул. Армійська, ДОС 528.

      Силами цеху водовідведення прочищена вулична каналізація за  41 заявками   абонентів:  вул.Толстого, 7; вул.Некрасова,2-а; ДОС 520 та ін.

       Вода по хімічним та бактеріальним аналізам відповідає ДСанПІН «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

       Силами цеху утримання зеленого господарства міста виконується щоденно прибирання парків та скверів міста, розчищення проходів від снігу, посипання піском.

 

 

      КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» Котельні працюють у штатному режимі, теплоносій  подається згідно температурного графіка.

       Загальна кількість украдених  договорів на  технічне обслуговування і поточний ремонт внутрішньобудинкових систем опалення  складає - 62.

       За  період  з 14.02.2022 р. по 18.02.2022р.  від абонентів надійшло усних заяв – 5 та письмових - 0. З них :

  • аварійний  ремонт опалювального приладу – 2;
  • ремонт труби у підвальному приміщенні – 3;

 

 

    «Компанія «Горсвет»  Виконання  заявок від населення міста –  26 од.

  Проведена ревізія та технічне обслуговування щитів обліку при ТП 310, 335, 374, 302, РП 3, РП 2.

  Встановлення автоматичних вимикачів в щитах обліку при ТП 302, 310, 374 та
РП 2.

 Проведено огляд вуличних світильників та світлофорних об’єктів.

 Проведено обхід та огляд мереж вуличного освітлення.                    

 

 

   КО   «Благоустрій»  Проведено роботи по обслуговуванню та прибиранню центральних вулиць міста, проспектів, площ від сміття та бруду – обслуговується 168000 м2 за тиждень. Виконано переміщення сміття на міському звалищі – всього 840 м3. Виконані роботи по прибиранню вулиць: Залізничників, Успенська, Соборна, Гетьманська, Армійська, 8 Березня, Успенська, Перемоги, Л.Толстого, Скіфська, В.Деповська, Я.Мудрого, Дружби, пр-т Перемоги та Шевченка, бульвар Бірзульський. Було виконано розвезення посипочного матеріалу по території міста та в ящики під пісок. Виконувались роботи з підрізання гілок дерев вздовж проїзної частини  по вул. Бірзульська. Виконані роботи по ремонту металевої арки на дитячому майданчику по вулиці Бочковича (р-н Цукрового заводу). Виконані роботи по ремонту металевих урн по вулиці Соборна. Виконані роботи зі змітання бруду вздовж бордюрів проїзної частини по вулиці Соборна та проспект Перемоги..

     У с. Липецьке виконувались роботи з прибирання сміття біля спортивного комплексу, дитячого майданчика, біля автобусних зупинок, в парку біля пам’ятника загиблим воїнам ВВВ.

 

 

   ПП «Городок – КВП ». Ремонт дверей входу у підвал у ж/б 30 по Пр. Перемоги . Ремонт шиферної покрівлі та заміна 1-го листа шиферу у ж/б 2 по  вул. Кузовкого. Ремонт лавочок 2 шт. у ж/б 457 по вул.Армійській . Ремонт ливнївки у 1-му під’їзді  3м  у ж/б 619 по вул.Армійській . Ремонт урн 2 шт. біля ж/б 520 по вул.Армійській . Ремонт урни  1шт. та ремонт лавочок  2 шт. біля ж/б 40/5  по вул. Армійській . Ремонт ливнївки та встановлення  труби  4м. п.  у ж/б 578 по вул.Армійській .  Вивезено великогабаритні відходи в обсязі  20м³.  Електриком  підприємства виконано  6  заяв  від мешканців житлових будинків. Протягом  тижня  здійснювалось  прибирання  закріплених  територій загальною площею 117832,8м².

 

 

 

   ПП «Курінь» Виконується ремонт  та заміна дверних ручок, ремонт вхідних дверей;

- виконується ремонт  кодових замків та заміна на нові .

   Завершено ремонт під їздів будинку по пр.Перемоги 3.Розпочато ремонт під їздів в будинку по вул. Енергетиків 6.Відремонтовано коньки на даху будинків вул.Енергетиків 12А, Черняховського 4, пр.. Перемоги 34, кодовий замок до вхідних  під їздних дверей в будинку по вул. Енергетиків,4.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

   Проведено ремонт витяжної вентиляції в будинку по вул.Л.Толстого 7 та виконано розборку та зборку конструктивних елементів для ремонту під їздів.

Виконується:

 - перевірка та прочистка вентканалів згідно актів  перевірки , та заяв мешканців будинків ;

- проводиться технічний огляд дахів  та горищ будинків,

- проводиться установка нових ліхтарів та заміна ел.ламп в під’їздах  будинків;

- проводиться  чистка вентиляційних каналів;

- вивозиться негабаритне сміття, сухе листя;

- екстрених викликів електрика –7;

-постійно проводиться сухе прибирання під їздів;

- постійно проводиться прибирання  доріжок, сходів під’їздів, майданчиків біля сміттєвих баків, під’їздів та прибудинкової території (згідно затвердженого графіку) по всьому закріпленому за підприємством житловому фонду.

 

 

 Відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм  громади  Департаменту ЖКГАЗВ  розглянуто 11 звернень мешканців міста з питань порушення норм добросусідства та санітарних норм з них усних- 5.                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Працівниками відділу проводиться роз’яснювальна робота з  мешканцями міста щодо дотримання належного санітарного стану на вулицях міст, а саме по вул.Соборній, вул. Залізничників, вул. Тіверській, вул. Короленка та інш.  на порушників санітарного стану та благоустрою громади складено 2 адміністративних протоколів за ст. 152та  ст. 154  щодо самовільного знесення зеленого насадження по вул. Соборній та неналежне утримання домашніх тварин (собак та котів) по вул. Слобідській.  Ведеться контроль щодо проведення робіт з вилову безпритульних тварин на території громади та моніторяться питання своєчасності повернення тварин у звичайний ореол перебування.    Станом на 18 лютого кількість виловлених тварин, у тому числі вже стерилізованих  складає  -

19 од.                                                                                                                                                                  Також моніторяться  питання стосовно прибирання  пішохідних мостів їх санітарний стан та використання протиожеледних засобів на випадок несприятливих погодних умов. Відділом своєчасно подаються усі планові звіти до департаменту від ОДА м. Одеси.

        У зв’язку з карантином в управлінні приймаються заяви та скарги від мешканців міста , а також

відділ працює у штатному режимі з дотриманням карантинних норм. Усім, хто звертається, відповіді будуть надані у строк, визначений чинним законодавством.

        У випадку виявлення фактів порушень санітарного стану та благоустрою міста громадян просимо повідомляти по тел. 3-99-13.

 

 

 Директор Департаменту                                                                                        О.І. Чернега                                                                            


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора