І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу управління спорту та молодіжної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області  у виконанні програми розвитку  фізичної культури  та спорту в місті Подільську з 14.02.2022р. по 20.02.2022р.

Дата: 22.02.2022 10:30

І Н Ф О Р М А Ц І Я

ВІДДІЛ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

1. 18 лютого 2022 року ініціативна група Подільської міської територіальної громади прийняла участь у відеозустрічі з представниками IREX та БУР (Будуємо Україну разом), щодо реалізації проекту "Молодь Тут: створи громаду молодіжних перспектив". Були обговоренні терміни початку дії програми та основні напрямки діяльності. Нагадаємо, що незабаром в громаді розпочнеться процес створення молодіжного простору за світовими стандартами для молоді громади

ВІДДІЛ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Центр «Спорт для всіх»

1. 14-16 лютого 2022 року у с. Липецьке в рамках спортивно-оздоровчого заходу «Не лінуйся-рухайся» були  проведені міні-турніри з настільного тенісу , волейболу та футболу.

2. 15 лютого 2022 року до Дня усіх закоханих у спортивній залі по вул. Бочковича,1 був проведений  фізкультурно-оздоровчий захід , де зібралися шість пар, позмагатися у силі та спритності, швидкості та витривалості і вибороти статус найспортивнішої пари Подільська 2022.

Змагання проходили у три етапи: смуга перешкод, дартсу, бліц-турнір на спортивну тематику.

За результатами усіх турів найспортивнішою парою Подільська 2022 стали Барабаш Олександра та Рибаков Костянтин; самими кмітливими виявились Петренко Вікторія та Матвійчук Дмитро, і  найвлучнішими стали Крисько Анастасія та Голубенко Дмитро.

3. 17 лютого 2022 року була організована  чергова зйомка ряду сюжетів серед міських спортивних клубів «Рух заради здоров’я» у СК  «Спарта».

4. 19 лютого 2022 року  в спортзалі по вул.Бочковича, 1   відбувся міні-турнір з настільного тенісу. Прийняло участь  всього 10 учасників, з них  6 дітей.

5. 20 лютого 2022 року у с. Липецьке були проведені тренувальні ігри з  з футболу серед дорослих.

6.  20 лютого 2022 року  в спортивному залі по вул. Бочковича,1 (р-н цукрового заводу) розпочався відкритий турнір з волейболу "КУБОК МІСЬКОГО ГОЛОВИ - 2022" серед дорослих команд.

В день відкриття  було зіграно 6 ігор, які завершилися з наступними  результатами:

ВК "Кодима-Грабове" - КДЮСШ – 1   0:3

ВК "Локомотив" - СК " Балта"              3:0

КДЮСШ "Грабове" - КДЮСШ – 2       0:3

"Прикордонник" - "Окни"                      3:0

КДЮСШ «Локомотив»

1. 14 лютого 2022р. у мбув проведений  турнір присвячений Дню закоханих з пляжного волейболу (МІХ) серед юнаків та дорослих. Серед молодших пар перемогу отримала пара: Сімашкевич Марина та Шимбарев Іван. Серед дорослих перемогу здобули: Тітуренко Влад та Зубкова Анна.

Тренер-викладач: Коваленко А.О.

2. 17-20 лютого 2022р. у м. Києві  відбувся чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н. , в якому вихованці КДЮСШ «Локомотив» посіли наступні місця:

• Нападовська Єлизавета – 2 місце (штовхання ядра, 12,14 см)

• Гребенюк Олександра – 3 місце (штовхання ядра, 10,84 см)

• Яцишина Вікторія – 3 місце ( 5-борство)

• Осієвський Михайло – 5 місце ( 5-борство)

• Співак Леся – 5 місце ( потрійний стрибок, 10,61 см)

• Співак Леся – 13 місце ( довжина 4,84)

• Колесник Віталій – 14 місце ( штовхання ядра, 9,70 см)

Тренери-викладачі : Білолипецьких Л.О., Бухарьова Л.В.

3. 17 лютого 2022 р. у м.Одеса відбувся чемпіонат Ліги «Відродження» з волейболу серед чоловічих команд сезону 2022р. У 4 турі команда «Легіон»  у складі якої вихованці відділення волейболу КДЮСШ «Локомотив» обіграла команду  «Бирмікс» м.Одеса   з рахунком 2:1.

Тренер-викладач: Степанов С.М.

4. 18 лютого 2022 р. вихованець КДЮСШ «Локомотив» Водатурський Владислав у складі збірної команди Південного Регіонального Управління ДПС України приймав участь у Першості ФСБ «Динамо» з волейболу серед силових структур та став чемпіоном змагань.

Тренер-викладач: Степанов С.М.

5. 19 лютого 2022 р. вихованці відділення футболу КДЮСШ «Локомотив» прийняли участь у Першості Подільського району з футзалу серед юнаків 2010-2011р.н., яка проходила у  м.Кодима. Результати ігор:

• КДЮСШ «Локомотив» - ФК Любашівка           1:0

• КДЮСШ «Локомотив» - ДЮСШ Балта             2:3

За результатими 6 тура команда КДЮСШ «Локомотив»  на 9 місці.

Тренер-викладач: Ясінський В.М.

6. 20 лютого 2022 р. вихованці відділення волейболу КДЮСШ «Локомотив» приймали участь у змаганнях з волейболу «Кубок Міського голови - 2022». Результати ігор 1 туру:

• КДЮСШ - ВК Грабово                  3:0

• КДЮСШ - 2 – КДЮСШ Кодима        3:0

Тренери-викладачі: Степанов С.М., Коваленко А.О.

7. 20 лютого 2022 р. в м. Подільськ відбулась першість ФСК Локомотив з футзалу 1 тур, 2 коло. Команда КДЮСШ «Локомотив» поступилася команді ФК «Ветерани» з рахунком 8:2.

Тренер-викладач: Ясінський В.М.

8. 20 лютого 2022 р. в м.Овідіопіль відбувся Чемпіонат Одеської області з футзалу сезону 2021-2022 серед юнаків 2006-2007 р.н. Команда КДЮСШ «Локомотив» провела 2 гри з наступними  результатами:

• КДЮСШ «Локомотив» - ДЮСШ Рені                  3:2

• КДЮСШ «Локомотив» - ДЮСШ Овідіопіль       4:1

Кращі гравці : Колесник Денис та Мукан Володимир.

Тренер-викладач: Ясінський В.М.

Начальник  управління                                                                                                   В.В.Конюхов