І знову Подільські рятувальники ліквідували пожежі в екосистемах.

Дата: 21.02.2022 16:20

І знову Подільські рятувальники ліквідували пожежі в екосистемах.

Вчора, за добу, на території Подільського району сталося 9 пожеж, з яких 2 пожежі загорання сміття на відкритій території та 7 пожеж загорання сухої трави, очерету та чагарників.

Найрезонанснішими за добу були пожежі:

• о 15 годині 33 хвилини надійшло повідомлення про загорання сухої трави та чагарнику за межами с. Коси, Куяльницької територіальної громади. Пожежа ліквідована о 16 годині 28 хвилин на загальній площі 600 м кв.

• о 16 годині 50 хвилин надійшло повідомлення про загорання сухої трави, чагарнику та очерету, що на території Подільської міської територіальної громади, за межами мікрорайону «Михайлівка», поблизу міського сміттєзвалища. Пожежа ліквідована о 18 годині на загальній площі 2 га.

Ймовірна причина даних пожеж - необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

Подільське районне управління звертається до населення не провокувати пожежі в екосистемах!!! Бережіть природу, яка Вас оточує та власне життя та здоровя!!!