18 лютого 2022 року відбулася зустріч з директором Подільського міськрайонного центру зайнятості та представниками відділення рекрутингу та комплектування

Дата: 21.02.2022 11:33

18 лютого 2022 року відбулася зустріч директора Подільського міськрайонного центру зайнятості Олега КУНАРЕНКА з представниками відділення рекрутингу та комплектування Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки головним сержантом Юрієм ВЕЛИЧКОМ. Під час зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці, а саме: поточної потреби в укомплектуванні військових посад за контрактом, проведення агітаційної та роз’яснювальної роботи щодо проходження військової служби за контрактом, а також служби у військовому резерві під час семінарів з громадянами, які потребують працевлаштування.