Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Легалізація трудових відносин – важлива тема сьогодення, запорука майбутнього!

Дата: 17.02.2022 16:49
Кількість переглядів: 178

Легалізація трудових відносин – важлива тема сьогодення, запорука майбутнього!

Сьогодні, 17 лютого директор Подільського МРЦЗ Олег Кунаренко прийняв участь в засіданні комісії з питань легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати, під головуванням першого заступника міського голови Олени Музичук.

В обговоренні порядку денного взяли участь представники управління економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради, представник фінансового управління, представник управління Держпраці, податківці та представник Пенсійного фонду України.

Учасники комісії проаналізували спільні заходи з легалізації зайнятості населення, необхідності дотримання роботодавцями чинного законодавства та визначили основні напрямки роботи, спрямовані на вирішення даних питань.

Серед головних питань, які обговорювались членами робочої групи були такі :

- Про нарахування суб’єктами господарювання заробітної плати працівникам нижче мінімального рівня, встановленого законодавством, протягом ІІІ кварталу 2021 року за даними Головного управління Державної податкової служби в Одеській області.

- Про безпідставне нарахування застрахованим особам заробітної плати нижче законодавчо встановленого розміру за умови відпрацьованого повного місяця за даними фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області.

Підводячи підсумки засідання члени робочої групи вирішили продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та її легалізації.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора