Подільська міська територіальна громада відзначає День Єднання!

Дата: 16.02.2022 12:49

Фото без описуЄднаємося, українці!

Подільська міська територіальна громада відзначає День Єднання!

Подільчани підіймають національні прапори та прикріплюють до одягу синьо-жовті стрічки.

Центральна площа міста майорить синьо-жовтими кольорами стягу.

В Подільську біля погруддя Тараса Шевченка проходять урочистості з нагоди Дня Єднання!

Подільськ, як центр великого Подільського району, став прикладом об’єднання задля зміцнення суспільної свідомості щодо єдності українського народу!

Сьогодні у патріотичній ході взяли участь керівний склад Подільської міської територіальної громади, керівники районної адміністрації, районної ради та Куяльницькоі сільської об’єднаної територіальної громади.

На знак миру та єдності площею йшли справжні патріоти України - військові, працівники силових структур та державних установ, освітяни , медики, депутати та небайдужі мешканці. Всі долучились до патріотичної ходи та виконання державного Гімну.

Участь у заході взяла тимчасово виконуюча обов’язки Подільського міського голови Олена Музичук.

« Сьогодні ми як ніколи маємо стати єдиними та стати на захист найголовніших людських цінностей- миру, незалежності та життя задля процвітання соборної, незалежної демократичної і могутньої України.

Добре, що ми святкуємо День Єднання вдома , на рідній подільській землі і в мирі!» - зазначила Олена Валеріївна.