Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Компенсація ЄСВ за новостворені робочі місця від служби зайнятості

Дата: 15.02.2022 16:51
Кількість переглядів: 225

Компенсація ЄСВ за новостворені робочі місця від служби зайнятості

Що таке єдиний соціальний внесок?

 Хто має право на компенсацію?

 Які умови отримання компенсації?

Отже, єдиний соціальний внесок (ЄСВ) — обов'язковий платіж роботодавця за найманого працівника до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Компенсація - відшкодування роботодавцю фактичних витрат нарахованого ЄСВ, сплаченого за працевлаштовану особу за направленням служби зайнятості на нове робоче місце.

Хто має право на отримання компенсації 100% фактичних витрат зі сплати ЄСВ:

  • роботодавці, які створюють нові робочі місця та працевлаштовують, строком не менше ніж на 2 роки, на них осіб соціально незахищених категорій (молодь, яка закінчила або припинила навчання у навчальних закладах, звільнилася із строкової військової служби, особи передпенсійного віку, інваліди, один з батьків має на утриманні дитину (дітей) віком до шести років) за направленням служби зайнятості.
  • суб’єкти малого підприємництва, які працевлаштовують на строк не менше ніж на 2 роки безробітних, направлених службою зайнятості, на нові робочі місця створені у пріоритетних видах економічної діяльності (сільськогосподарська галузь, будівництво, переробна промисловість, лісопильне та стругальне виробництво, виробництво одягу, меблів, торгівля, транспорт, охорона здоров’я тощо).

Компенсація виплачується протягом 12 місяців з дня працевлаштування! Кількість осіб, за яких роботодавець має право отримувати компенсацію не обмежена.

Умови отримання компенсації:

  • підприємство не повинно бути банкрутом;
  • підприємство не повинно бути створено у наслідок ліквідації, реорганізації;
  • підприємство не повинно мати заборгованість по сплаті єдиного соціального внеску;
  • створення нового робочого місця має бути підтверджено органами пенсійного фонду;
  • працевлаштування має відбуватись за сприяння служби зайнятості.

Після працевлаштування особи, з виконанням всіх вищевказаних вимог, роботодавець протягом 2 місяців має право звернутись до центру зайнятості з заявою про компенсацію. А також надати довідку встановленого зразка.

     Якщо вам цікава ця інформація, звертайтесь до Подільського міськрайонного центру зайнятості за адресою: вул. Соборна, 239, каб. №12 та №13. тел. (04862)2-02-63


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора