І Н Ф О Р М А Ц І Я про роботу управління спорту та молодіжної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області у виконанні програми розвитку фізичної культури та спорту в місті Подільську з 07.02.2022р. по 13.02.2022р.

Дата: 15.02.2022 16:24

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про роботу управління спорту та молодіжної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області  у виконанні програми розвитку  фізичної культури  та спорту в місті Подільську з 07.02.2022р. по 13.02.2022р.

ВІДДІЛ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Центр «Спорт для всіх»

1. 10 -11, 13  лютого 2022 року у с. Липецьке в рамках спортивно-оздоровчого заходу «Не лінуйся-рухайся» були  проведені міні-турніри  з настільного тенісу та футболу,  а також ігри з шашок  та волейболу.

2. 11 лютого в шахово-шашковому клубі Управлінням спорту та молодіжної політики було проведено збори представників команд "Спартакіади-2022" серед підприємств, організацій та силових структур Подільської міської територіальної громади, було обговорено деякі питання організації змагань.

Взагалі в цьому році планується участь 13 команд громади.

3. 12 лютого 2022 року в шахово – шашковому клубі був проведений  Шаховий турнір серед ветеранів

з нагоди святкування 90-ї річниці утворення Одеської області.

Переможцями стали:

1 місце-Карауш Григорій

2 місце-Євстаф”єв Олександр

3 місце-Івасенко Пилип

4.  13 лютого 2022 року  в спортзалі УСМП  відбувся міні-турнір з настільного тенісу. Прийняло участь  всього 10 учасників, з них  6 дітей.

КДЮСШ «Локомотив»

1. 12 лютого 2022р. у м.Кодима відбулась першість Подільського району серед юнаків 2012-2013 р.н. з футзалу, в якій наша  команда КДЮСШ «Локомотив» обігравши команду з Любашівки зайняла 5 місце серед 10 команд.

Тренер-викладач: Ясінський В.М.

2. 12 лютого 2022р. у спортивному залі по вул.Бочковича, 1  був проведений  волейбольний турнір до 90 річчя утворення Одеської області. Участь прийняло 6 команд: 2 команди м. Кодима, 2 команди смт.Окни , КДЮСШ «Куяльник» та КДЮСШ «Локомотив». Команда КДЮСШ «Локомотив» виборола 1 місце.

Тренер-викладач: Коваленко А.О.

3. 12 лютого 2022р. команда КДЮСШ «Локомотив» приймала участь у матчевій зустрічі з боксу серед боксерів районної збірної Білгород-Дністровська та боксерів КДЮСШ «Локомотив», яка проходила в  м. Білгород-Дністровський. Рахунок зустрічі: 15-15- нічия. Подільськ представив 2 команди, 2 тренери, а Білгород-Дністровський 8 команд, 8 тренерів. Переможцями стали: Гловацький Казимір, Коновальчук Володимир, Заярський Максим, Заярський  Кирил, Якубовський Дмитро, Іскра Кирило.

Тренери-викладачі: Максимов М.С., Кшечковський В.В.

4. 12 лютого 2022р. у м. Київ завершився  Чемпіонат столиці з футзалу серед юнаків 2010-2011 р.н. в якому гідно представила наше місто збірна  команда КДЮСШ «Локомотив»-ФК «Фаворит» та стала бронзовим призером Чемпіонату.

Тренер-викладач: Бугай О.А.

5.. 13 лютого 2022р. у м. Подільськ пройшла  першість БФ «Локомотив» з футзалу серед юнацьких та дорослих команд,  7 тур. Команда КДЮСШ «Локомотив» здобувши перемогу закріпилась на 3 місці турнірної таблиці.

Тренер-викладач: Ясінський В.М.

Федерація волейболу

1. 12 лютого 2022 року команда волейболістів міста Подільська «Локомотив» прийняла участь в міжобласному турнірі з волейболу серед чоловічих команд памяті  В.І.Фролова, який відбувя в м.Балта.

Отримавши перемоги у всіх зустрічах команда «Локомотив» здобула заслужене 1 місце.

2. 13 лютого 2022 року команда «Локомотив» приймала участь в 3 турі  Ліги «Відродження» з волейболу   серед чоловічих команд (м.Одеса) та здобула перемогу.

Федерація футболу

1. 12 лютого    2022 року ФК «Імперія холоду» приймала участь в  Зимовому чемпіонаті Одеської області з футболу серед аматорських команд в грі з ФК «Араб Юнайтед» (м.Одеса), який проходив в місті Одеса.

Результати ігор: ФК "Імперія Холоду "(Подільськ)  - ФК «Араб Юнайтед» (Одеса) – рахунок 2:2 нічия.

2. 13 лютого    2022 року ФК «Імперія холоду» здобув перемогу з рахунком 14:5 у  грі з командою ДЮСШ «Куяльник» у Першості БФ «Локомотив» з футзалу серед юнацьких та дорослих команд.

Начальник  управління                                                                                            В.В.Конюхов

ПЕРЕГЛЯНУТИ