До уваги аграріїв громади!

Дата: 15.02.2022 14:48

До уваги аграріїв громади!

Фото без опису

Управління економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради Подільського району Одеської області повідомляє, що 16 лютого 2022 року Департамент аграрної політики, продовольства та земельних відносини облдержадміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів проводить навчальний семінар для керівників, бухгалтерів, економістів і юристів аграрного сектору на тему: «Зобов'язання на І га, соціальні норми; нові звіти по зарплаті, землі, майну та 4-й групі; зміна 20-ОІІП і ліцензії, ТТН і звітність».

Програма семінару:

• Податкові зміни в агросекторі-2022 р.
  • Соціальні та фінансові показники бюджету-2022.
  • Ринок с.г.угідь.
  • Праця і трудові штрафи.
  • Оподаткування доходів працівників і пайовиків.
  • Продовження/заміна паливної ліцензії і норми витрат ПММ.
  • ПДВ при втратах, розблокування ПН/РК, 20-ОПП.
  • Підтвердження статусу платника ЄП 4-ї групи.
  • Плата за землю.
  • Податки на нерухомість і транспорт, екоподаток.
  • Касові розрахунки.
  • Облік і звітність, нова ТТН.
  • Позитивна судова практика для аграрія.

Семінар відбудеться за адресою: м. Одеса, вул. Канатна. 83, адмінбудинок облради №2, конференц-зал на III поверсі.

Початок роботи семінару 11.00. Реєстрація учасників з 10.00. Завершення роботи 15.00.

Семінар платний - 850 грн з учасника. Вартість включає довідник бухгалтера «Зобов'язання на 1 га, соціальні норми; нові звіти по зарплаті, землі, майну та 4-й групі; зміна 20-ОПП і ліцензії, ТТН і звітність» № 1/2022.

Додатково за 200 грн. можна придбати спеціальний випуск готових рішень «Договори оренди/підряду техніки, дивіденди, розблокування ПН/РК, посадова інструкція голови ФГ, нова ТТН, облікова політика» № 1/2022.

Бажаючим взяти участь у семінарі необхідно зареєструватися у ФОП «Метелиця Наталія Віталіївна» на e-mail: ptalavita@ukr.net або за тел.: +38(067) 132-15-22, +38(050) 555-01-85 до 14 лютого 2022 року та оплатити вартість навчання.

Додаткова інформація на сайті: http://www.cpau.kiev.ua