Про виведення зі складу вихованців дитячого будинку сімейного типу Скрипнік «Відкрите серце» ***

Дата: 14.02.2022 16:56

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про виведення зі складу вихованців

дитячого будинку сімейного типу

Скрипнік «Відкрите серце» ***

Розглянувши надані службою у справах дітей матеріали про виведення зі складу вихованців дитячого будинку сімейного типу Скрипнік «Відкрите серце» ***, *** р. н., виконавчий комітет  Подільської міської ради Подільського району Одеської області встановив:

- згідно рішення виконавчого комітету Подільської міської ради від *** р. № *** «Про створення ДБСТ та влаштування дітей на виховання та спільне проживання» ***, *** р.н., була  влаштована до дитячого будинку сімейного типу на базі сім’ї  Скрипнік «Відкрите серце».

- 08.02.2021 року вихованка ДБСТ «Відкрите серце»***, написала заяву, в якій просить вивести її зі складу ДБСТ «Відкрите серце» у зв’язку з досягненням повноліття та бажанням жити окремо.

Відповідно до ст. 1, ст. 6 Закону України «Про  забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ст. 2567 СК України, Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 р. № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», Постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року, № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області:

ВИРІШИВ:

1. З                     року вивести зі складу вихованців дитячого будинку сімейного типу Скрипнік «Відкрите серце»***, ***р.н.

2. Департаменту соціальної сімейної політики та охорони здоров’я  Подільської міської ради Подільського району Одеської області припинити виплату державної соціальної допомоги з ___________ р.

3. Службі у справах дітей Подільської міської ради Подільського району Одеської області внести зміни до угоди про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу Скрипнік «Відкрите серце», у зв’язку із виведенням зі складу вихованки***, ***р. н.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Задорожну Л.І.

Подільський міський голова                                                            А.П. Іванов

переглянути