Дата: 11.02.2022 08:58

Міністерство економіки України спільно з Державною службою України з питань праці створило інформаційну платформу для оперативного інформування про стан заборгованості із заробітної плати на Порталі електронних сервісів Мінекономіки (https://my.gov.ua/).

З метою оперативного інформування про стан заборгованості із заробітної плати підприємствами (установами, організаціями), що належить до сфери управління органів виконавчої влади, розміщуємо інструкцію для подання зазначеної інформації.