Відбулось засідання координаційної ради  з  питань дітей, сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми

Дата: 08.02.2022 08:07

Фото без опису07 лютого 2022 року на базі Подільського міського центру соціальних служб відбулось засідання координаційної ради  з  питань дітей, сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Подільської міської ради Подільського району Одеської області на якому було розглянуті питання взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми .