Фахівцями  Подільського міськрайонного центру зайнятості  було проведено робочу зустріч з представником підприємства ПП “ Курінь -1”

Дата: 07.02.2022 15:07

Фото без опису

07.02.2022  фахівцями  Подільського міськрайонного центру зайнятості  було проведено робочу зустріч з представником підприємства ПП Курінь -1 .

Під час робочої зустрічі  обговорили питання, які часто виникають при укомплектуванні штату працівників, шляхи їх вирішення за сприянням служби зайнятості.  Фахівцями  центру зайнятості було надано повну інформацію про послуги, які служба зайнятості надає роботодавцям: підбір кадрів, надання компенсації на сплату ЄСВ, стажування на робочому місці, тенденції та процеси  на  ринку праці, також на зустрічі обговорювалися питання працевлаштування соціально незахищених осіб та подальшої співпраці.

Фото без опису