Про перенесення дати проведення сімнадцятої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області

Дата: 07.02.2022 10:36

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про перенесення дати проведення сімнадцятої сесії

Подільської міської ради Подільського району

Одеської області

1. У зв’язку з різким зростанням захворюваності на COVID-19 та для забезпечення можливості реалізації прав депутатів міської ради, на підставі ст. 46, керуючись ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», перенести дату проведення сімнадцятої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

Дата проведення сімнадцятої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області буде визначена після покращення ситуації, що зумовила її перенесення відповідно до чинного законодавства.

2. Секретарю Подільської міської ради Албанському О.Б. забезпечити доведення даного розпорядження до відома депутатів і населення.

Тимчасово виконуючий обов’язки

Подільського міського голови                                                                       А.В. КОРЧОВИЙ

07.02.2022 р.

№ 25.