Про надання дозволу Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області на передачу в безоплатне постійне користування нежитлових приміщень адміністративної будівлі по вул.

Дата: 03.02.2022 16:31

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про надання дозволу Департаменту соціальної,

сімейної політики та охорони здоров’я

Подільської міської ради Подільського району

Одеської області на передачу в безоплатне

постійне користування нежитлових приміщень

адміністративної будівлі по вул. Бочковича, 4

м. Подільськ

Розглянувши клопотання начальника служби у справах дітей Подільської міської ради Подільського району Одеської області з проханням дозволити передати в постійне безоплатне користування  нежитлові приміщення за адресою: вул. Бочковича, 4, м. Подільськ, з метою раціонального використання майна та сплати комунальних послуг, керуючись пп.1 ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області на передачу в безоплатне постійне користування Службі у справах дітей Подільської міської ради Подільського району Одеської області, нежитлових приміщень, загальною площею 82,5 м² за адресою: вул. Бочковича, 4, м. Подільськ, Одеська область.

2. Створити комісію по прийому передачі  в безоплатне постійне користування нежитлових приміщень, за адресою: вул. Бочковича, 4, м. Подільськ, Одеська область (додається).

3. Комісії в термін до 20 лютого 2022 року надати до міськвиконкому акти на затвердження.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Подільського міського голови з  питань діяльності виконавчих органів ради ЗАДОРОЖНУ Л.І.

Подільський міський голова                                                            А.П. ІВАНОВ

Підг. Чуприна О.В.

р/р Задорожна Л.І., Перепелиця А.А., Єфімова А.В., Чуприна О.В.