Дата: 31.01.2022 12:08

Фото без описуУчні 5-11-х класів Закладів Загальної Середньої освіти Подільської громади з 31 січня переходять на дистанційну форму навчання.

Таке рішення ухвалили сьогодні 28 січня на позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС.

Головна причина - сплеск захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції на Covid-19 серед учнів та учителів.

Згідно протоколу засідання комісії,

З 31.01.2022 року по 13.02.2022 року в закладах освіти Подільської міської територіальної громади:

- для учнів 5-11 класів організувати освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання за допомогою технічних засобів комунікації;

- для учнів 1-4 класів продовжити освітню діяльність в очному режимі навчання.

(у разі відсутності через захворюваність у класі 30% дітей, клас може піти на дистанційне навчання, відповідне рішення ухвалюється керівником (педагогічною радою) окремих навчальних закладів в залежності від епідеміологічної ситуації.)

Подільські садочки працюватимуть в штатному режимі.

Протокол засідання позачергової комісії з ТЕБ та НС за посиланням :