Про скликання чергової сімнадцятої  сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання

Дата: 31.01.2022 11:04

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про скликання чергової

сімнадцятої  сесії Подільської міської ради

Подільського району Одеської області І скликання

1. На підставі ч. 10 ст. 46, керуючись ст. 42, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову сімнадцяту сесію Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання 9 лютого 2022 року, о 10 годині, у актовій залі Подільської міської ради, що знаходиться по проспекту Шевченка, 10.

2. Рекомендувати для розгляду на черговій сімнадцятій сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання:

2.1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Подільської міської територіальної громади за 2021 рік.

2.2. Про внесення змін до бюджету Подільської міської територіальної громади на 2022 рік.

Доповідач: Музичук О.В. – перший заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління Подільської міської ради.

2.2. Інші питання.

3. Секретарю Подільської міської ради Албанському О.Б. забезпечити доведення розпорядження про скликання сесії до відома депутатів, населення.

Подільський міський голова                                                                       А.П. ІВАНОВ

28.01.2022 р.

№ 22.