Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії для населення,  бюджетних установ та  інших споживачів АТ «Українська залізниця» Філія «Центр будівельно – монтажних

Дата: 28.01.2022 15:23
Кількість переглядів: 291

УКРАЇНА

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про коригування тарифів на теплову енергію,

її виробництво, транспортування, постачання

та послуги з постачання теплової енергії для

населення,  бюджетних установ та  інших споживачів

АТ «Українська залізниця» Філія «Центр будівельно –

монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд»

ВСП «Одеська дирекція»

       

Розглянувши заяву про встановлення тарифів на  теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії для потреб населення,  бюджетних установ та  інших споживачів ВСП «Подільське територіальне  управління» філії «Центр будівельно-монтажних  робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця,  відповідно  п. 3 ст. 3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», Закону України від 09.11.2017 р. № 2189-VІІІ «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р.  № 869 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.2019р. № 291 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», на виконання п. 2, 10 Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр., укладеного 30 вересня 2021 року, керуючись п.п. 2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Подільської міської ради Подільського району Одеської області

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити структури тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання.

 

2. Встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання.

 

3. Встановити з _______ року по ВСП «Подільське територіальне  управління» філії «Центр будівельно-монтажних  робіт та експлуатації будівель і споруд»  АТ «Українська залізниця»  на _______ роки (опалювальний період):

 

3.1. Одноставкові  тарифи на послуги з постачання теплової енергії для населення Подільської міської територіальної громади згідно рішення виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 29.12.2020 р. № 308 «Про коригування ВП «Подільське територіальне  управління» філії «Центр будівельно-монтажних  робіт та експлуатації будівель і споруд»  АТ «Укрзалізниця» тарифу на послуги з постачання теплової енергії».

 

3.2.  Одноставкові тарифи на теплову енергію з  урахуванням ПДВ у розмірі

 

4. Вважати  таким, що втратив чинність пп. 1.2, п. 1 рішення виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 29.12.2020 р. № 308 «Про коригування ВП «Подільське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних  робіт та експлуатації будівель і споруд»  АТ «Укрзалізниця» тарифу на послуги з постачання теплової енергії».

 

5. Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області (Перепелиця А.А.) при нарахуванні субсидій на житлово-комунальні послуги користуватись даним рішенням виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

 

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Подільського міського голови з питань діяльності   виконавчих органів ради КОРЧОВОГО А.В.

 

 

Подільський міський голова                                                                       А.П. ІВАНОВ

 

Виконав:

 

р/р Корчовий А.В.

       Черенга О.І.

       Перепелиця А.А.

       

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора