Про затвердження «Програми поводження з твердими побутовими відходами на території  Подільської міської територіальної громади у 2022-2025 роках»

Дата: 28.01.2022 14:04

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА  РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про затвердження «Програми

поводження з твердими побутовими

відходами на території  Подільської

міської територіальної громади

у 2022-2025 роках»

Відповідно до вимог Закону України "Про відходи" та  Постанови Кабінету Міністрів України  від 04.03.2004 року №265 "Про затвердження програми поводження з твердими побутовими відходами", з метою створення умов, що сприятимуть забезпеченню повного збирання, перевезення, утилізації, знешкодження та захоронення відходів і обмеження їх шкідливого впливу на навколишнє природне  середовище та здоров’я людини, керуючись п.22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Подільська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму поводження з твердими побутовими відходами на території Подільської міської територіальної громади у 2022-2025 роках (додається).

2. Фінансовому управлінню щорічно, в межах наявних фінансових ресурсів, забезпечити фінансування заходів Програми поводження з твердити побутовими відходами на території Подільської міської територіальної громади у 2022-2025 роках.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань будівництва, житлово-комунального господарства, благоустрою, екології та земельних відносин (Кашульський В.П.).

Проект рішення підготував:

Чернега О.І., тел. 4-01-62