З 28 СІЧНЯ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ПЕРЕХОДЯТЬ ЩЕ ДВІ ШКОЛИ ПОДІЛЬСЬКА.

Дата: 27.01.2022 16:48

Фото без описуЗ 28 СІЧНЯ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ПЕРЕХОДЯТЬ ЩЕ ДВІ ШКОЛИ ПОДІЛЬСЬКА.

З 28 січня 2022 року ЗЗСО №5 (1-11 класи) та ЗЗСО №3 (5-11 класи) працюватимуть у дистанційному режимі.

За останній тиждень ситуація із захворюваністю дітей та працівників цих закладів освіти змінилася в сторону погіршення.

Нагадаємо, що 9 школа (1 -11 класи) з 26 січня по 8 лютого вже працює дистанційно - з використанням дистанційних технологій навчання.

За інформацією Начальника Управління освіти Подільської міської ради Наталії Добрянськоі,

ЗЗСО №5 та ЗЗСО №3 сьогодні отримали листи від Подільського районного відокремленого підрозділу ДУ «Одеський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» від 27.01.2022р. (№21.2/315, №21.2/316) з рекомендаціями, організувати в цих двох школах навчання з використанням дистанційних технологій.

Педагогічними радами закладів освіти були прийняті рішення про переведення на дистанційну форму навчання

з 28.01.2022р. по 09.02.2022р учнів 4-Б класу та всіх учнів 5-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. №3;

з 28.01.2022р. по 11.02.2022р - всіх учнів 1-11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. №5.

Учні початкової школи ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 продовжать навчання у звичному режимі.

Людмила Задорожна , заступник міського голови зазначає, що за інформацією Управління освіти міської ради , щодня збільшується кількість учнів хворих на грип та ГРВІ , для прикладу, сьогодні - іх число збільшилось на 98 чоловік. Нажаль, збільшується і кількість дітей, у яких підтверджується інфекція Covid-19.

«Станом на сьогодні ми перевели на дистанційну форму навчання вже три заклади освіти. 9-ту, 5-ту та 3-тю школи. Таке рішення дозволить розірвати ланцюжок захворюваності у школах і при цьому не зупиняти навчальний процес.» ? повідомила заступник міського голови Людмила Задорожна.

За її словами, щоденно проводиться моніторинг рівня захворюваності по всім закладам освіти громади. В разі стрімкого погіршення епідситуаціі, буде скликана міська комісія з ТЕБ та НС, яка розглядатиме це питання .

Також Заступник міського голови Людмила Задорожна звертається до батьків:

"Дистанційне навчання запроваджується в окремих закладах освіти громади, які мають найгіршу епідеміологічну ситуацію з захворюваністю учасників навчального процесу на ГРВІ та Ковід-19. Сьогодні Наше завдання - знизити рівень захворюваності без відриву від навчального процесу, тож прошу батьків з розумінням віднеслись до таких змін, підтримати дітей та дотримуватись елементарних правил захисту від вірусу аби швидше пережити черговий спалах короновірусноі інфекції "

Увага! Не вірте новинам з першої ліпшої стрічки чи репосту, слідкуйте за інформацією з перевірених джерел.

Надійним джерелом достовірної інформації - є офіційний сайт Подільської міської громади або сторінка у Фейсбук Подільська міська громада.

Не вірте ФЕЙКАМ !

Приємних вам новин!