Подільські рятувальники провели Всеукраїнський урок з мінної безпеки «Все у твоїх руках»

Дата: 27.01.2022 13:50

Фото без опису  Рятувальники всієї країни проводять соціальну акцію, а саме Всеукраїнський урок з мінної безпеки «Все у твоїх руках», і Подільські рятувальники Одещини не виключення. Надзвичайники спільно із співробітниками Національної поліції завітали до Управління соціального захисту Подільської районної адміністрації та загальноосвітніх закладів у містах Подільськ, Балта, Кодима та селища міського типу Саврань. Основною метою бесіди було навчання ризикам, пов’язаним із поводженням з вибухонебезпечними предметами. Поліцейські розповіли про класифікацію вибухонебезпечних предметів, а рятувальники пояснили як правильно діяти при виявленні  вибухонебезпечної знахідки, адже саме ці прості правила зможуть зберегти життя та здоров’я. Дорослим та дітям показали на макетах та інформаційних листівках як можуть виглядати небезпечні знахідки. Такі акції проводяться з метою запобігання травмування та загибелі населення при виявленні вибухонебезпечних предметів.