Дата: 27.01.2022 09:50

ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про внесення змін до рішення Подільської

міської ради від 10.02.2021 року №   № 48-І

«Про затвердження програми оздоровлення

та  відпочинку дітей Подільської міської

територіальної громади на  2021 – 2023 роки»

З метою створення сприятливих умов для якісного оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок та оздоровлення,  відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Закону України «Про охорону дитинства», керуючись п.22  ч.1 ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Подільська міська рада Подільського району Одеської області

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до п.1 рішення Подільської міської ради 10.02.2021 р. № 48 –І «Про

затвердження програми оздоровлення та відпочинку дітей Подільської міської територіальної громади на  2021 - 2023 роки», виклавши Програму оздоровлення та відпочинку дітей Подільської міської територіальної громади на  2021 - 2023 роки в новій редакції (додається).

2. Фінансовому управлінню Подільської міської ради Подільського району Одеської області  (Музичук О.В.) здійснювати фінансування заходів, визначених програмою, відповідно до цього рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти (Тепла М.О.) та постійну комісію  з питань бюджету (Волошина Г.І.).

Вик. Перепелиця А.А.

тел.0661754032