Сьогодні, 25 січня, на засіданні виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області було прийнято рішення щодо видачі ордеру на службове житло лікарю-гінекологу Подільської міської лікарні.

Дата: 25.01.2022 15:00

Фото без описуМіська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування Подільської громади, залучаючи до роботи в закладах охорони здоров’я молодих спеціалістів. Для цього їх, зокрема, забезпечують службовим житлом.

Незабаром молодий лікар в урочистій обстановці отримає очікуваний документ , зазначила керуюча справами міськвиконкому Олена Чуприна.

Щоб зберегти своїх лікарів і залучити молоді кадри міською радою та депутатами всіх рівнів робиться все можливе.

Олександр Жуковський, головний лікар радіє приходу молодих медиків в Подільську лікарню , оскільки збереження і поповнення кадрового потенціалу установи вкрай важливо для всієї громади.

Як запевнила Людмила Задорожна, заступник міського голови , лікарі завжди можуть розраховувати на будь-яку підтримку з боку міської ради. Щоб залучити потрібних молодих спеціалістів у сферу медицини Подільської громади міська влада буде використовувати всі можливості, як на міському, так і на обласному рівні.